Tretí turnaj v minihádzanej ŠZDZD

Dňa 29.11. 2022 usporiadal Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava turnaj minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí (ŠZDZD), ktorý sa uskutočnil v hale Domu športu. Na turnaji škôl sa zúčastnilo 16 družstiev. Hralo v dvoch kategóriách:

• 1.-2. ročník základných škôl: Gercenova, Záporožská 1 a 2, Bieloruská1,2 a 3, Sibírska a Vetvárska
  • 3.-4.ročník základných škôl: Nevädzova 1 a 2, Bieloruská, Podzáhradná, Vývojová, Gercenova, Sibírska a Deutsche Schule

Víťazom kategórie 1.-2. ročník sa stala ZŠ Bieloruská 1 a víťazom kategórie 3.-4. ročník sa stala ZŠ Podzáhradná.

Turnaja sa celkovo zúčastnilo 150 našich najmenších budúcich hádzanárov a hádzanárok. Deti si s radosťou zahrali a za svoje úsilie získali diplomy a víťazné poháre. Všetci bojovali čo im sily stačili a turnaj si naplno užili.

Do organizácie celého podujatia sa zapojilo 15 mládežníkov ŠKP Bratislava a žiakov SŠ Ostredková , za podpory Mestskej časti Petržalka, Hlavného mesta SR Bratislava, Bratislavského samosprávneho kraja, Bratislavského krajského zväzu hádzanej, Mestskej časti Podunajské Biskupice, Transpetrol a Zeppelin.